Sporculara özel antrenman;

Sporcunun branşında performansını arttırmayı ve form(verimlilik) düzeyini yüksek tutmayı hedefler.Sporcuların kendi branşılarına ve hedeflerine özel olarak,antrenörlerimiz bireysel program hazırlayacak ve uygulayacaklardır.
Bu programlarda temel olarak sporcunun kondisyonel özelliklerinin (Kuvvet,çabukluk,sürat,reaksiyon,dayanıklılık,denge) geliştirilmesi hedeflenecektir.
 
Offseason ve preseason döneminde ki sporculara,makro antrenman planlamasıyla üst düzey yüklenme antrenmanları uygulayarak,sezon içinde daha iyi form tutması ve daha iyi performans göstermesini sağlıyoruz.
 
Sakatlıktan ve tıbbi operasyondan sonra, recovery dönemi için sporcuya özel reformer,deceleration,proprioception ve flexibilty antrenmanlarıyla eski sağlığı ile spora geri dönmesini sağlıyoruz.
 
Aynı şekilde lokal kuvvetsizlik veya kronik sakatlığı olan sporcular için isometric çalışmalar ve bölgesel kuvvetlendirmelerle performans gelişimi için daha iyi bir zemin hazırlıyoruz.
 
Ayrıca spor liseleri,besyo ve askeri lise mülakatları için hazırlanan sporculara,katılacağı mülakat sınavlarına özel,bireysel antrenmanlar uyguluyoruz.