2005  yılında Fitlife Fitness Center ile başlayan hikayemiz 2012 ylında Fit24 ile devam etti ve 2015 yılında Türkiyenin en kapsamlı spor salonlarından biri olan Hangaar GYM Training Club ile sonuçlandı. 1500 m2 toplam alana sahip olan salonumuz 400 m2 crossfit alanı 600 m2 fitness alanları ile hizmet vermektedir. Farklı spor disiplinlerinde çalışmalarına devam eden  HangaarGym geçit bursa da  hizmet vermektedir.

Hangaar GYM ailesi olarak amacımız; üyelerimizin daha bilinçli spor yapmalarını sağlamak ve gelişimlerini hızlandırarak sporu sadece aktivite olarak görmelerini değil, yaşam tarzı haline getirmelerine yardımcı olmaktır. Yetişmekte olan nesillere spor bilinci ve alışkanlığı kazandırmak, her yaş ve meslek grubundan insanların yaşamlarını zindeleştirmek için gerekli olan fiziksel ve zihinsel gelişim imkanlarını sağlamaktır.

Kendimizi her gün geliştirmeye ve ilerletmeye çalıştığımız bu yolda, edinmiş olduğumuz tecrübeler ile salonumuz, açıldığı günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı ve yenilikçi düşünce yapısıyla, profesyonel kadrosu ve giderek artan tecrübesi ile sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışmak öncelikli hedefimizdir.