Crossfit, fitness, gibi branşlardan hizmet alabilirsiniz. Crossfit eğitimleri, grup antrenmanları ve fitness için yazılan özel programlar dahildir. Boks/kickboks branşında özel antrenör eşliğinde çalışabilirsiniz.

Fonksiyonel hareketlerden oluşan ve yüksek yoğunlukta yapılan bir kondisyon programıdır. -Workout Of the Day- yani günün antrenmanı belirli bir program dahilinde o güne özel hazırlanır. Her WOD birbirinden farklıdır ve en fazla 50 ila 60 dakika sürmektedir.

Pazartesi 1, salı 2, çarşamba 3 kademe eğitimi tamamladıktan sonra hafta içi her gün

17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:000
21:00-22:00 not saatlerinden herhangi birini seçip katılım sağlayabilirsiniz.

Üyeliklerimizden 1- 3 - 6 ve 12 ay olmak üzere yararlanabilirsiniz. Ayrıca özel ders paketlerimiz de vardır.

Hafta içi her gün sabah 6:30-22:00,
Cumartesi günleri 09:00-20:00,

Pazar 10:00-20:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Kişisel antrenörlerimiz eşliğinde özel dersler mevcuttur.

18 yaş ve altı veli izin formu ile, 15 yaş altı kişisel antrenör ile özel ders eşliğinde hizmet alabilir.

Geçit Mahallesi Uzay Pastanesi'nin arka tarafındayız.


Bilinen bazı yakın bölgeler:


Geçit MC Donalds
Geçit Özdilek
Geçit Ceylan Fırını

 

Ulaşım ile ilgili her türlü sorunuz için Hangaar GYM ile iletişime geçebilirsiniz.

Crossfit, güç ve kondisyon programıdır ve tanımlanmış 10 temel fiziksel özelliğin gelişimini hedefler.
Kardiyovasküler kapasite, dayanıklılık, iş yapabilme kapasitesi, güç, esneklik,patlayıcı kuvvet, hız, koordinasyon, çeviklik,denge.
Hedeflenen fiziksel özelliklerin gelişimi:
Olimpik halter hareketleri, temel jimnastik hareketleri, atletizm hareketlerini kapsayan antrenmanlar sayesinde olur bu fonksiyonel hareketler vücut geliştirme çalışmalarının aksine tüm vücudu ve kas gruplarını dengeli bir şekilde çalıştırır. Vücut geliştirme sporu ise genellikle antrenman esnasında belirli bir bölgeye yoğunlaşır ve diğer kas gruplarının çalıştırılması haftanın belirli günlerine yayılır crossfit antrenmanlarında vücudun bütün bölgelerinin baz alınması antrenmanlardan daha fazla yarar sağlamasına neden olur.
Zorlu ve yoğun uygulama koşulları sebebiyle korkutucu görünebilen Crossfit sporunun en büyük avantajı yapılan antrenmanların kısa sürede vücutta kendini göstermesidir. Her gün farklı bir antrenman programı ile çalışılması bu sporun bir diğer özelliğidir. Crossfit nabzın yüksek derecede kalarak antrenmanların olabildiğince hızlı ve atik bir şekilde tamamlanmasını hedefler. Metabolizmanın hızlanması ve aktive edilen hormonların sonucu ile düşük yağ oranı ile birlikte daha atletik bir vücut yapısına sahip olunur.

Günlük hayatta karşılaşılacak aktiviteleri daha konforlu yapabilmek için Crossfit tercih edilebilir. Örneğin; rahatça çömelebilme, yüksek bir yere sıçrayabilme, herhangi bir ağırlığı yerden alıp yüksek bir yere koyabilme, yüksek ağırlıkları taşıyabilme, daha uzun süre yürüyebilme, merdivenleri daha rahat çıkabilme vb.