Bursa'nın En Farklı Konseptte Hizmet Veren Salonu

2005 yılında Fitlife Fitness Center ile başlayan hikayemiz 2012 ylında Fit24 ile devam etti ve 2015 yılında Türkiyenin en kapsamlı spor salonlarında biri olan HangaarGym Training Club ile sonuçlandı.1500 m2 toplam alana sahip olan  salonumuz 400 m2   crossfit alanı 600 m2 fitness alanları ile hizmet vermektedir. Farklı spor disiplinlerinde çalışmalarına devam eden  HangaarGym geçit bursa da  hizmet vermektedir.

Hangaargym ailesi olarak amacımız; üyelerimizin daha bilinçli spor yapmalarını sağlamak ve gelişimlerini hızlandırarak sporu sadece aktivite olarak görmelerini değil, yaşam tarzı haline getirmelerine yardımcı olmaktır. Yetişmekte olan nesillere spor bilinci ve alışkanlığı kazandırmak, her yaş ve meslek grubundan insanların yaşamlarını zindeleştirmek için gerekli olan fiziksel ve zihinsel gelişim imkanlarını sağlamaktır.

Kendimizi her gün geliştirmeye ve ilerletmeye çalıştığımız bu yolda, edinmiş olduğumuz tecrübeler ile salonumuz, açıldığı günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı ve yenilikçi düşünce yapısıyla, profesyonel kadrosu ve giderek artan tecrübesi ile sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışmak öncelikli hedefimizdir.